Sıkça Sorulan Sorular

dogalmavihindibacayi.com, bir "Sağlıklı Yaşam Ürünleri" iştirakidir. dogalmavihindibacayi.com, ziyaretçilerinin Vitamin, Mineral, Bitkisel Ürünler ve Gıda Takviyeleri ihtiyaçlarını %100 Orijinal ve Güvenli Alışveriş ile Türkiye'nin her yerine hızlı ve uygun fiyatlarla ulaştırmayı garanti eder.

dogalmavihindibacayi.com kurulduğu günden bu yana internet odaklı bir perakende satış firması olmasının yanında aynı zamanda fiziksel mağazaları ile de müşterilerine hizmet vermektedir. Şu anda Ankara Çankaya mağazası ile tüketicilerin hizmetindedir.

Herhangi bir müşterimizin mağdur olmaması amacı ile internet satış platformumuz ile tüm mağazalarımız satış koşulları açısından uyum gösterecek şekilde tasarlanmıştır.

dogalmavihindibacayi.com satışını gerçekleştirdiği tüm ürünleri resmi Türkiye ithalatçılardan temin etmekte olup, tüm ürünlerin gerçek menşeilerinden tedarik edilmesine özen göstermektedir. Kurulduğu günden bu yana dogalmavihindibacayi.com sattığı her ürünle ilgili müşterilerden gelen potansiyel yorum ve şikayetleri en iyi şekilde cevaplamaya çalışmıştır.

Satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünler T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından konulan kural ve kanunlara uygun olarak imal&ithal edilmektedir. Tüm ürünlerimiz orjinal ve bandrollü ürünlerdir.

Sipariş verirken yaşadığınız tüm sorunlar ile ilgili olarak bize 0312 440 40 50 nolu telefon numarasından mesai saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz. info@dogalmavihindibacayi.com e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.

AKBANK
IBAN: TR910004600153888000104536
Hesap Adı: Necdet AKKAŞ
Şube Kodu: 0153
Hesap No: 104536

Çalıştığımız kargo şirketleri Cumartesi günleri de çalıştığı için Cumartesi günü saat 14:00’dan önce verilen siparişleriniz Cumartesi günü kargoya teslim edilecektir. Kargo şirketleri Pazar günü çalışmadıkları için ise Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilecektir.

Almış olduğunuz ürünü, ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Aldığınız ürünü belirtilen süreler içinde iade etmeden önce, info@dogalmavihindibacayi.com adresine ürün fatura numarası ve sipariş numaranızı içeren bir e-posta atmanız gerekmektedir.

Ürününüz kargoya henüz verilmemiş ise, bize 0312 440 40 50 numaralı destek hattımızdan veya musterihizmetleri@dogalmavihindibacayi.com e-posta adresimizden erişerek siparişinizi iptal edebilirsiniz.

Ürünler firmamıza direkt olarak hiç bir süreçte açılmadan gelip aynı şekilde açılmadan müşterilerimize gönderilmektedir. Dış kapağının etrafında açılmadığına dair plastik olan ürünlerde bile jelatinin tam yapışmadığını görebilirsiniz. Bunun sebebi yapıştırıcı maddenin. sağlık açısından herhangi bir risk teşkil etmemesi için minimum miktarda veya hiç kullanılmamasıdır.

Bir üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri dogalmavihindibacayi.com iptal etme hakkını saklı tutar.

Hemen Sipariş Verin!

sipariş verin butonu sipariş vermek için tıklayınız.